Hűtő- és fagyasztókombináció Rozsdamentes acél - GN 1/1 - EN 600x800 - 650 l - akár −24…−12 °C - mit 1 ajtó - Umluft hűtés, automatikus leolvasztás, digitális termosztát és kijelző, R290
54x 5 vagy 36x 7 literes jégtartályhoz - hőmérséklet: -12 ~ -24 °C
SKU ETKSC792DN

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 1 485 710 Ft
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Hűtő- és fagyasztókombináció Rozsdamentes acél - GN 1/1 - EN 600x800 - 650 l - akár −24…−12 °C - mit 1 ajtó - Umluft hűtés, automatikus leolvasztás, digitális termosztát és kijelző, R290
SKU ETKSC792DN
54x 5 vagy 36x 7 literes jégtartályhoz - hőmérséklet: -12 ~ -24 °C
RRP 1 485 710 Ft
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (11)
Description
Kivitel
- A 48 x 5 Liter vagy 32 x 7 Liter Jégkrémtartály
- Aggregálja az előlap mögött
- Kompakt monoblokk hűtőegység
- Digitális termosztát
- Digitális kijelző
- Alacsony zajszintű működés
- Az ajtó zökkenőmentes nyitása és zárása
- Erőteljes és állandó hűtés
- Nagy teljesítmény alacsony energiafogyasztás mellett (környezetbarát)
- Nagy tárolókapacitás
- Számos torlódási változat
- Ideális megoldás professzionális használatra
Ajánlásunk
- WMKEV (Wifi) vagy BMKEV (Bluetooth) vezérlőmodul - Nincs többé kézi hőmérséklet-felvétel!
- A napi hőmérséklet automatikus dokumentálása az élelmiszer-ellenőrző hatóság számára (HACCP)
- A személyzet tehermentesítése és a papírmunka csökkentése
- A hőmérséklet zökkenőmentes ellenőrzése
- Az áruk károsodásának elkerülése
Minőség
- AISI 304 rozsdamentes acélból készült ház és ajtó
Hűtés
- A lehűtőkészülék állítható végső hőmérséklete
- Leolvasztás forró gázzal
- Rendkívül erős hűtőmotor
Hűtőrekeszek
- 1 hűtőrekesz 1 ajtóval
Belső szerelvények
- Ajtó fogantyúval, forgatható csuklópántokkal és zárral
- Az ajtó mágneses tömítéssel és gyengéden záródó ajtószerkezettel van ellátva a biztonságos kezeléshez
- Párologtató héj rozsdamentes acélból
- Vízleeresztés a hűtőszekrényben
- Teljes rozsdamentes acél ajtók
Szállítmány tartalma
- 8 Felfüggesztő állvány
- MEGJEGYZÉS: A szállítási terjedelem nem tartalmaz jégtartályokat.
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Technical data
Méretek
| Szélesség | 700 mm |
|---|---|
| Mélység | 917 mm |
| Magasság | 2.070 mm |
| Magasság lábak kihúzva | 2.130 mm |
Belső méretek
| Szélesség | 515 mm |
|---|---|
| Mélység | 726 mm |
Részletek
| Hasznos térfogat | 650 l |
|---|---|
| Kapacitás | 48 x 5 Liter vagy 32 x 7 Liter Jeges vödör |
| Ajtó típusa | Tömör ajtó |
Hűtés
| Leolvasztás | Automatikus |
|---|---|
| Hűtőközeg | R290 |
Csatlakozási értékek
| Működési mód | Elektromos |
|---|---|
| Teljesítmény | 1 kW |
| Feszültség | 230V |
| Fázis (n) | 1N/PE |
| Frekvencia | 50 Hz |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Szállítmányozás |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 182 kg |
| Nettó súly | 170 kg |
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Download / Exploded drawing
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 1.485.709,63 €*



















