Higiéniai védőelem - VALO - 605x365x335 mm - akril & fém - fekete - vízálló - kompatibilis: 14030
Magasság: 335mm
SKU 14035

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Garantált: Rendeljen déli 12 óráig a gyors szállításért!
RRP 76 543 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 55 074 Ft
Higiéniai védőelem - VALO - 605x365x335 mm - akril & fém - fekete - vízálló - kompatibilis: 14030
SKU 14035
Magasság: 335mm
RRP 76 543 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 55 074 Ft
Tartozékok (1)
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 605 mm |
|---|---|
| Mélység | 365 mm |
| Tiszta magasság | 335 mm |
Részletek
| Sorozat | VALO |
|---|---|
| Alkalmas | 14030 |
Jellemzők
| A termék anyaga | Akril, Fém |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| mosogatógépben | Nem |
| Jellemzők | Vízálló |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 3,72 kg |
| Nettó tömeg | 2,93 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 76.542,89 €*




