Hamburgerprés - Ø 100 mm - rozsdamentes acél
Pogácsa vastagsága: 5 - 18 mm
SKU HMH100R

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Garantált: Rendeljen déli 12 óráig a gyors szállításért!
RRP 46 992 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 32 966 Ft
Hamburgerprés - Ø 100 mm - rozsdamentes acél
SKU HMH100R
Pogácsa vastagsága: 5 - 18 mm
RRP 46 992 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 32 966 Ft
Tartozékok (5)
Leírás
Kivitel
- Hamburger gép a mérethez 100 mm
- Kézi használat
- Egyszerű működés
- Tartalmazza a hamburgerpogácsa-papír tárolását PHMH100
Minőség
Méretek
- Külső méretek Szé x Mé x Ma: 283 mm x 210 mm x 276 mm
Megjegyzés
- Hamburger Pattie papír PHMH100 nem tartozik a szállítási terjedelembe.
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 283 mm |
|---|---|
| Mélység | 210 mm |
| Magasság | 276 mm |
Részletek
| Pattie mérete | 100 mm |
|---|
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 4,94 kg |
| Nettó súly | 4,34 kg |
Letöltés / Robbantott rajz
Letöltés / Robbantott rajz
Letöltés / Robbantott rajz
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 46.992,40 €*


















