Gyümölcslé-adagoló - BRIDGE - 6 l - rozsdamentes acél & fa - tartozék: hűtőbetét (2 db) & érintésmentes adapter
Szín: barna
SKU 10871

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 138 848 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 93 204 Ft
Gyümölcslé-adagoló - BRIDGE - 6 l - rozsdamentes acél & fa - tartozék: hűtőbetét (2 db) & érintésmentes adapter
1 A áttekintése
SKU 10871
Szín: barna
RRP 138 848 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 93 204 Ft
Tartozékok (5)
Leírás
Kivitel
- Gyümölcslé adagoló
- Hűtés 2 hűtőcsomagon keresztül felülről és alulról
- Tartalmazza az érintésmentes adaptert
- Kapacitás: 6 l
Minőség
Méretek
- Külső méretek Szé x Mé x Ma: 220 mm x 355 mm x 500 mm
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 220 mm |
|---|---|
| Mélység | 355 mm |
| Magasság | 500 mm |
Részletek
| Kapacitás | 6 l |
|---|---|
| Mosogatógépben mosható | Nem |
| Hűthető | Igen |
| Vízálló | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 6,31 kg |
| Nettó súly | 5,07 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 138.848,14 €*





