Görgőkészlet (6 db) - 606x132x138 mm - 3 fékezhető - készülékhez: Pizzahűtőpult POS158ND, POS158SND
3 fékkel és 3 fék nélkül
SKU RZPOSS6

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 36 668 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 28 382 Ft
Görgőkészlet (6 db) - 606x132x138 mm - 3 fékezhető - készülékhez: Pizzahűtőpult POS158ND, POS158SND
Értékelje most
SKU RZPOSS6
3 fékkel és 3 fék nélkül
RRP 36 668 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 28 382 Ft
Tartozékok (2)
Leírás
Termékelőnyök
- Nagyfokú mobilitás és rugalmasság - A simán futó görgők lehetővé teszik a rugalmas munkafolyamatok vagy a padlótisztítás érdekében történő könnyed mozgást, míg a beépített rögzítőfékek maximális stabilitást biztosítanak a felhasználás helyén.
Kivitel
- Roller set for POS158ND, POS158SND
- Egyszerű összeszerelés
- A berendezés nagyobb mobilitása
- 6 Hengerek 3 fékekkel
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 606 mm |
|---|---|
| Mélység | 132 mm |
| Magasság | 138 mm |
Részletek
| Szerepek száma | 6 |
|---|---|
| Alkalmas | POS158ND, POS158SND |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 5,60 kg |
| Nettó súly | 5,13 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 36.667,53 €*





