Gázos grillcsirke sütő - 74,4 kW - 16 nyárs - 96 csirkés
Beltéri világítás / Gázos - 74,4 kW
SKU HGGM1696

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 5 138 933 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 3 179 504 Ft
Gázos grillcsirke sütő - 74,4 kW - 16 nyárs - 96 csirkés
Értékelje most
SKU HGGM1696
Beltéri világítás / Gázos - 74,4 kW
RRP 5 138 933 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 3 179 504 Ft
Tartozékok (11)
Pótalkatrészek (1)
Leírás
Kivitel
- Biztonsági termoelemmel, amely figyeli a lángot és automatikusan elzárja a készülék gázellátását, ha a láng kialszik.
- Kiváló minőségű gázrács
- Minőségi termék európai gyártásból
- 16 Nyársak 96 csirkéhez
- Szállítás, beleértve a világítást
- Forgószárnyak
- Dupla hajtású motor az esztergáláshoz és a nyársakhoz
- 8 égő
- 2 Üvegajtó(k)
- Erős és megbízható
- Beleértve a zsírtálcát
- Kiváló grillezés eredménye
- Kompakt és helytakarékos
- A fűtési zónák külön állíthatóak
- Termoelektromos gyújtás biztosíték
- Nagy csepptálca is alkalmas zöldségek, burgonya stb. Tartására
- Előre beállított propángáz
Minőség
- Kiváló minőségű Rozsdamentes acél
- Ajtók hőálló anyagból
- Kiváló minőségű gázégő
Szállítmány tartalma
- A propán fúvóka alapfelszerelés, a földgáz fúvóka a szállítási terjedelem részét képezi.
- 16 forgó nyársak
- belső világítás
Megjegyzések
- Kérjük, vegye figyelembe, hogy a készülékeket soha nem szabad üresen, csukott ajtókkal üzemeltetni
- Mutatunk arra, hogy a lehető legjobb teljesítmény és a termék optimális kihasználása érdekében elszívó rendszer használata ajánlott.
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 1.395 mm |
|---|---|
| Mélység | 660 mm |
| Magasság | 2.057 mm |
Részletek
| Evőeszköz száma | 16 darab |
|---|---|
| A csirkék lehetséges száma | legfeljebb 96 darab |
Csatlakozási értékek
| Csatlakozás | Propán gáz |
|---|---|
| Teljesítmény | 74,40 kW |
| Kcal/h | 63.984 |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Szállítmányozás |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 360 kg |
| Nettó súly | 360 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 5.138.933,46 €*








