Gázos grillcsirke sütő - 47,6 kW - 8 nyárs - 48 csirkés
Beltéri világítás
SKU GHKM848-B

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Garantált: Rendeljen déli 12 óráig a gyors szállításért!
RRP 2 335 553 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 1 470 002 Ft
Gázos grillcsirke sütő - 47,6 kW - 8 nyárs - 48 csirkés
SKU GHKM848-B
Beltéri világítás
RRP 2 335 553 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 1 470 002 Ft
Tartozékok (11)
Pótalkatrészek (6)
Leírás
Termékelőnyök
- Erős és megbízható
- Kiváló grillezés eredménye
- Kompakt és helytakarékos
Kivitel
- Biztonsági termoelemmel, amely figyeli a lángot és automatikusan elzárja a készülék gázellátását, ha a láng kialszik.
- Kiváló minőségű gázrács
- Minőségi termék európai gyártásból
- Szállítás, beleértve a világítást
- 8 Nyársak 48 csirkéhez
- 2 Üvegajtó(k)
- Beleértve a zsírtálcát
- A fűtési zónák külön állíthatóak
- Előre beállított propángáz
Minőség
- Ajtók hőálló anyagból
- Kiváló minőségű gázégő
Szállítmány tartalma
- 8 Nyársak vég- és közbenső bilincsekkel
- A propán fúvóka alapfelszerelés, a földgáz fúvóka a szállítási terjedelem részét képezi.
- belső világítás
Megjegyzések
- Kérjük, vegye figyelembe, hogy a készülékeket soha nem szabad üresen, csukott ajtókkal üzemeltetni
- Mutatunk arra, hogy a lehető legjobb teljesítmény és a termék optimális kihasználása érdekében elszívó rendszer használata ajánlott.
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 1.190 mm |
|---|---|
| Mélység | 480 mm |
| Magasság | 1.920 mm |
Részletek
| Evőeszköz száma | 8 darab |
|---|---|
| A csirkék lehetséges száma | legfeljebb 48 darab |
Csatlakozási értékek
| Csatlakozás | Propán gáz |
|---|---|
| Teljesítmény | 47,60 kW |
| Kcal/h | 40.952 |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Szállítmányozás |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 211 kg |
| Nettó súly | 193 kg |
Letöltés / Robbantott rajz
Letöltés / Robbantott rajz
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Letöltés / Robbantott rajz
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 2.335.553,24 €*











