Faszenes grillcsirke sütő - 7 nyárs - 35 csirkés
Grillráccsal, szűrőfedéllel és forgó nyársakkal
SKU HKGM735

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 3 595 899 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 2 173 994 Ft
Faszenes grillcsirke sütő - 7 nyárs - 35 csirkés
Értékelje most
SKU HKGM735
Grillráccsal, szűrőfedéllel és forgó nyársakkal
RRP 3 595 899 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 2 173 994 Ft
Tartozékok (7)
Leírás
Kivitel
- Kiváló minőségű szénhuzal
- Minőségi termék európai gyártásból
- 7 Nyársak 35 csirkéhez
- Kizárólag kültéri használatra.
- Forgószárnyak
- Hood, hogy megakadályozza a kellemetlen füst menekülését
- Hőszigetelt, ergonomikus fogantyúk
- Állítható magasságú lábak
- Könnyű kezelhetőség
- Egységes hőelosztás
- Kiváló grillezés eredménye
Minőség
- Kiváló minőségű Rozsdamentes acél
technológia
- Motor láncos meghajtással és acél lánckerékkel
- Tartós és megbízható motor
- A távolság távolsága a tűzig állítható
Szállítmány tartalma
- 7 forgó nyársak
- Kihúzó szellőzés a csirkemarácsokhoz
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 1.350 mm |
|---|---|
| Mélység | 610 mm |
| Magasság | 2.110 mm |
Részletek
| Evőeszköz száma | 7 darab |
|---|---|
| A csirkék lehetséges száma | legfeljebb 35 darab |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Szállítmányozás |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 415 kg |
| Nettó súly | 405 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 3.595.899,44 €*








