Fánksütő gép - álló - 7,40 kW
álló
SKU HDFIZ360

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 6 181 745 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 3 870 739 Ft
Fánksütő gép - álló - 7,40 kW
Értékelje most
SKU HDFIZ360
álló
RRP 6 181 745 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 3 870 739 Ft
Tartozékok (4)
Leírás
Kivitel
- Félautomata fánksütő / zsíros sütő
- Változat önálló egységként
- Ergonómikus kar kézi működtetésű
- Kiválóan alkalmas professzionális használatra
- Automatikus hőmérsékletszabályozás
- Be- / Kikapcsoló
Minőség
- Kiváló minőségű rozsdamentes acél
Csatlakozás
- Teljesítmény: 7,40 kW
- Elektromos csatlakozás: 400V
Méretek
- Külső méretek Szé x Mé x Ma: 1.560 mm x 820 mm x 1.075 mm
Irányelvek
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 1.560 mm |
|---|---|
| Mélység | 820 mm |
| Magasság | 1.075 mm |
Csatlakozási értékek
| Teljesítmény | 7,40 kW |
|---|---|
| Feszültség | 400V |
| Frekvencia | 50 Hz |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Szállítmányozás |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 240 kg |
| Nettó súly | 210 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 6.181.745,33 €*












