Falipolc PREMIUM - 1400x400 mm - 2 polc
Mélység: 400 mm
SKU WBK144#2

* The picture may slightly differ from the original.
Guaranteed: Order by 12 noon for immediate dispatch!
RRP 78 679 Ft
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Falipolc PREMIUM - 1400x400 mm - 2 polc
Rate now
SKU WBK144#2
Mélység: 400 mm
RRP 78 679 Ft
incl. {{lowestPrice}}
Free delivery**
Quantity:
Print* net price | gross price incl. {{tax}} VAT.: {{price}}
Accessories (1)
Description
végrehajtás
- 2 emeleteken
- Kerekített sarkok
- A polc enyhe dőlése
- 2 x fali konzolok 658 mm
- Kapacitás legfeljebb 65 kg padlónként
- Könnyen tisztítható
minőség
- Karosszéria, kiváló minőségű rozsdamentes acélból AISI 304
- Polc emelkedő élrel
tömeg
- Külső méretek Szé x Mé x Ma: 1400 x 400 x 40 mm
Kézbesítés
- A szállítási terjedelem nem tartalmazza a rögzítőanyagot
Irányelvek
- A higiéniai és biztonsági irányelvek szerint gyártva
- CE előírásoknak megfelelően
- Példa: Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Technical data
Méretek
| Szélesség | 1400 mm |
|---|---|
| Mélység | 400 mm |
| Magasság | 40 mm |
Cseppvető
| Mélység | 2 mm |
|---|---|
| Magasság | 40 mm |
falra szerelhető
| Szélesség | 50 mm |
|---|---|
| Mélység | 15 mm |
| Magasság | 658 mm |
Részletek
| Padlók | 2 darab |
|---|---|
| Tragkraft | ca 65 kg (I padló) |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Szállítási állapot | leszerelt |
| Súly | 20 kg |
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Safety and disposal instructions
Your reliable partner
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Your Advantages
- Over 35,000 products in stock and ready to ship
- Free delivery across Europe on all orders
- Seen it cheaper elsewhere? Claim our {{PriceMatchPromise}}!
- Trusted quality backed by 20+ years of market-leading experience
Are you missing product information?Please write to us directly here >
RRP 78.679,07 €*

















