Falipolc - 1067x457 mm - 1 polc
Mélység: 457 mm - Ø rozsdamentes acélcsövek: 32 mm
SKU WBSH10632

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Garantált: Rendeljen déli 12 óráig a gyors szállításért!
RRP 34 175 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 26 226 Ft
Falipolc - 1067x457 mm - 1 polc
SKU WBSH10632
Mélység: 457 mm - Ø rozsdamentes acélcsövek: 32 mm
RRP 34 175 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 26 226 Ft
Tartozékok (1)
Leírás
Végrehajtás
- Fali polc az öblítőkosarakhoz
- Nyitott design
- Nagyon nagy terhelhetőség
- Kompakt és robusztus kialakítás
- hőálló
- tartós
- helytakarékos
Minőség
- Kiváló minőségű rozsdamentes acél
Szállítmány tartalma
- A mosdókosarak nem tartoznak a szállítási terjedelemhez!
Irányelvek
- Természetes módon, a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően került előállításra.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 1.067 mm |
|---|---|
| Mélység | 457 mm |
| Magasság | 286 mm |
Részletek
| Kapacitás | legfeljebb 50 kg |
|---|
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Nincs felszerelve |
| Bruttó súly | 6,50 kg |
| Nettó súly | 5,50 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 34.175,32 €*








