(6 db) Tálka - ASIA PLUS - melamin - 0,35 l - szögletes - 130x130 mm - halmozható - fehér/szürke
Magasság: 55mm
SKU 15402#6

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 25 987 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 22 874 Ft
(6 db) Tálka - ASIA PLUS - melamin - 0,35 l - szögletes - 130x130 mm - halmozható - fehér/szürke
Értékelje most
SKU 15402#6
Magasság: 55mm
RRP 25 987 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 22 874 Ft
Tartozékok (6)
Leírás
Magas minőségű melamin tálak sokoldalú felhasználásra
Ez a tálak tartós melaminból készülnek, ami különösen ellenállóvá és hosszú élettartamúvá teszi őket. 0,35 literes űrtartalmukkal és 130 mm átmérőjükkel ideális méretet kínálnak különféle ételekhez. A rakható forma révén helytakarékosan tárolhatók, ráadásul mosogatógépben moshatók, ami megkönnyíti a tisztítást.Tökéletesen alkalmasak a professzionális vendéglátóipar számára
Az ASIA PLUS sorozat tálai ideálisak a vendéglátóipari használatra, különösen ázsiai ételek vagy kis köretek tálalásához. Kiválóan alkalmasak az ételek vonzó és praktikus felszolgálására. A fehér dizájn diszkréten illeszkedik bármilyen asztaldekorációhoz, és sokoldalú felhasználást kínál éttermekben, catering szolgáltatásokban vagy menzákon.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 130 mm |
|---|---|
| Mélység | 130 mm |
| Magasság | 55 mm |
Részletek
| Kapacitás | 0,35 l |
|---|---|
| Anyaga | Melamine |
| Alkalmas mikrohullámú sütőkhöz | Nem |
| Közvetlen hő | Nem |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Halmozható | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,15 kg |
| Nettó súly | 0,15 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 25.986,63 €*







