(6 db) Tál - PURE - melamin - 1,5 l - szögletes - 190x190 mm - halmozható, mosogatógépben mosható - zöld
Magasság: 90mm
SKU 85266#6

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 69 066 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 50 837 Ft
(6 db) Tál - PURE - melamin - 1,5 l - szögletes - 190x190 mm - halmozható, mosogatógépben mosható - zöld
Értékelje most
SKU 85266#6
Magasság: 90mm
RRP 69 066 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 50 837 Ft
Tartozékok (9)
Leírás
Gyakorlati és sokoldalú melamin tálak
Ez a PURE sorozatból származó tálak tartós melaminból készülnek, amely anyag ismert hosszú élettartamáról és ellenálló képességéről. 1,5 literes űrtartalmuk elegendő helyet biztosít különféle ételek számára. A szögletes forma modern megjelenést kölcsönöz, és megkönnyíti a tárolást, mivel a tálak egymásra rakhatók. Emellett mosogatógépben moshatók, így a tisztítás gyors és egyszerű.Ideális a sokoldalú felhasználásra a vendéglátásban és catering területén
Ezek a tálak tökéletesek ételek tálalására és adagolására menzákon, éttermekben vagy catering rendezvényeken. A praktikus méret és a masszív kivitelezés miatt ideálisak mindennapi használatra és professzionális felhasználásra. Akár salátákhoz, köretekhez vagy snackekhez – a melamin tálak sokoldalúan alkalmazhatók, és funkcionalitásuk mellett vonzó dizájnjukkal is meggyőznek.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 190 mm |
|---|---|
| Mélység | 190 mm |
| Magasság | 90 mm |
Részletek
| Anyaga | Melamine |
|---|---|
| Forma | Négyzet |
| Szín | Zöld |
| Kapacitás | 1,50 l |
| Alkalmas mikrohullámú sütőkhöz | Nem |
| Közvetlen hő | Nem |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Halmozható | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 0,83 kg |
| Nettó súly | 0,83 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 69.066,26 €*





