(6 db) Tál - FROSTFIRE - alumínium - 1,9 l - 265x265x120 mm - piros
Magasság: 120mm
SKU 30019#6

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 135 288 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 95 323 Ft
(6 db) Tál - FROSTFIRE - alumínium - 1,9 l - 265x265x120 mm - piros
Értékelje most
SKU 30019#6
Magasság: 120mm
RRP 135 288 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 95 323 Ft
Tartozékok (10)
Leírás
Robusztus és sokoldalú alumínium tálak
Ezek a FROSTFIRE sorozatból származó tálak magas minőségű alumíniumból készülnek, amely tartós és ellenálló használatot biztosít. 1,9 literes űrtartalmuk és 265 mm-es átmérőjük révén elegendő helyet kínálnak sokféle felhasználási célra. A tálak egymásra rakhatók, ami helytakarékos tárolást tesz lehetővé, továbbá mosogatógépben moshatók, ami különösen egyszerűvé és időtakarékossá teszi a tisztítást.Ideális professzionális használatra a vendéglátásban és a konyhában
Robusztus kialakításuknak és praktikus méretüknek köszönhetően ezek a tálak tökéletesek ételek elkészítésére, tálalására és tárolására. Használatuk elterjedt a vendéglátásban, étkezdékben vagy nagy konyhákban, ahol hatékony és higiénikus munkafolyamatokra van szükség. A tálak piros színe továbbá esztétikus megjelenést kölcsönöz, és megkönnyíti a konyhai mindennapok szervezését.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 265 mm |
|---|---|
| Mélység | 265 mm |
| Magasság | 120 mm |
Részletek
| Kapacitás | 1,90 l |
|---|---|
| Anyaga | Alumínium |
| Szín | Red |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Halmozható | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 1,10 kg |
| Nettó súly | 1,10 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 135.287,84 €*





