(6 db) Tál - FRIENDLY - PET - 1,8 l - kerek - Ø 200 mm x 90 mm - stapelbar, bruchsicher, nem mikrohullámú sütőbe való - fehér
Magasság: 90mm
SKU 78026#6

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 28 835 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 24 145 Ft
(6 db) Tál - FRIENDLY - PET - 1,8 l - kerek - Ø 200 mm x 90 mm - stapelbar, bruchsicher, nem mikrohullámú sütőbe való - fehér
Értékelje most
SKU 78026#6
Magasság: 90mm
RRP 28 835 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 24 145 Ft
Tartozékok (10)
Leírás
Gyakorlati és sokoldalú PET tálak
Ezek a masszív PET anyagból készült tálak magas stabilitásukkal tűnnek ki, és ideálisak a mindennapi használatra. 1,8 literes űrtartalmukkal elegendő helyet biztosítanak különféle ételek számára. A 200 mm átmérőjű kerek kialakítás vonzó megjelenést és egyszerű kezelhetőséget biztosít. Emellett a tálak mosogatógépben moshatók, ami különösen megkönnyíti a tisztítást. A rakhatóságuknak köszönhetően helytakarékosan tárolhatók és szállíthatók.Optimális felhasználási lehetőségek a vendéglátás és catering területén
A tálak tökéletesen alkalmasak saláták, köretek vagy desszertek bemutatására és szállítására. Sokoldalú felhasználási területük az étkezdéktől, catering rendezvényeken át az elvitelre kínált ételekig terjed. Az élelmiszerbiztos PET anyagnak köszönhetően különösen higiénikusak és tartósak. A funkcionalitás és vonzó dizájn kombinációja praktikus megoldássá teszi őket professzionális használatra.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 200 mm |
|---|---|
| Mélység | 200 mm |
| Magasság | 90 mm |
Részletek
| Kapacitás | 1,80 l |
|---|---|
| Anyaga | PET |
| Szín | Fehér |
| Forma | Kerek |
| Alkalmas mikrohullámú sütőkhöz | Nem |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Törésálló | Igen |
| Halmozható | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,33 kg |
| Nettó súly | 0,33 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 28.834,87 €*




