(6 db) Tál - FRIDA - melamin - 3,4 l - szögletes - 265x265x105 mm - halmozható - fekete, bézs
Magasság: 105mm
SKU 84614#6

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 119 266 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 84 307 Ft
(6 db) Tál - FRIDA - melamin - 3,4 l - szögletes - 265x265x105 mm - halmozható - fekete, bézs
Értékelje most
SKU 84614#6
Magasság: 105mm
RRP 119 266 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 84 307 Ft
Tartozékok (8)
Leírás
Gyakorlati tálak masszív melaminból
Ezek a tálak kiváló minőségű melaminból készülnek, ami különösen tartóssá és törésállóvá teszi őket. 3,4 literes űrtartalommal és 265 mm átmérővel elegendő helyet kínálnak sokféle felhasználási lehetőséghez. A tálak egymásra rakhatók, ami helytakarékos tárolást tesz lehetővé, továbbá mosogatógépben moshatók, így a tisztítás gyors és egyszerű.Sokoldalú felhasználás a vendéglátás és catering területén
Ezek a tálak ideálisak professzionális használatra a vendéglátásban, cateringben vagy közösségi étkeztetésben. Tökéletesek ételek vonzó tálalására vagy előkészítésére. A masszív anyagnak és praktikus formának köszönhetően hideg és meleg ételekhez egyaránt alkalmasak, és strapabírásukkal, valamint egyszerű kezelhetőségükkel meggyőzik a felhasználót igényes környezetben.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 265 mm |
|---|---|
| Mélység | 265 mm |
| Magasság | 105 mm |
Részletek
| Kapacitás | 3,40 l |
|---|---|
| Anyaga | Melamine |
| Alkalmas mikrohullámú sütőkhöz | Nem |
| Közvetlen hő | Nem |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Halmozható | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 0,71 kg |
| Nettó súly | 0,71 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 119.266,49 €*





