(6 db) Tál - FOOTMARK - melamin - 0,6 l - szögletes - 180x180x55 mm - stapelbar; mosogatógépben mosható - fehér, szürke
Magasság: 55mm
SKU 85321#6

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 36 668 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 30 077 Ft
(6 db) Tál - FOOTMARK - melamin - 0,6 l - szögletes - 180x180x55 mm - stapelbar; mosogatógépben mosható - fehér, szürke
Értékelje most
SKU 85321#6
Magasság: 55mm
RRP 36 668 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 30 077 Ft
Tartozékok (1)
Leírás
Sokoldalú tálak masszív melaminból
Ezek a tálak kiváló minőségű melaminból készülnek, ami különösen ellenállóvá és tartóssá teszi őket. 180 mm átmérőjükkel és 0,6 literes űrtartalmukkal ideális méretet kínálnak sokféle felhasználáshoz. A rakhatóság helytakarékos tárolást tesz lehetővé, ami minden professzionális konyhában előnyös. Emellett a tálak klasszikus fehér színűek, amely harmonikusan illeszkedik bármilyen környezetbe.Tökéletesen alkalmasak napi használatra és sokrétű alkalmazási területekre
A mosogatógépben való használhatóság egyszerű tisztítást biztosít, ezáltal hatékony munkafolyamatot. Ezek a tálak ideálisak vendéglátásban, cateringben és közösségi étkeztetésben való használatra, mivel hideg és meleg ételekhez egyaránt alkalmazhatók. A masszív anyagjellemzőknek köszönhetően ideálisak intenzív használatra professzionális környezetben anélkül, hogy minőségük romlana.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 180 mm |
|---|---|
| Mélység | 180 mm |
| Magasság | 55 mm |
Részletek
| Kapacitás | 0,60 l |
|---|---|
| Anyaga | Melamine |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Halmozható | Igen |
| Vízálló | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,27 kg |
| Nettó súly | 0,27 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 36.667,53 €*






