(6 db) Tál - CANCUN - melamin - 0,5 l - szögletes - 150x150 mm - halmozható - barna/kék
Magasság: 70mm
SKU 85205#6

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 32 751 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 25 840 Ft
(6 db) Tál - CANCUN - melamin - 0,5 l - szögletes - 150x150 mm - halmozható - barna/kék
Értékelje most
SKU 85205#6
Magasság: 70mm
RRP 32 751 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 25 840 Ft
Tartozékok (3)
Leírás
Gyakorlati és tartós melamin tálak
Ezek a CANCUN sorozatból származó tálak masszív melamin anyaguknak köszönhetően kimagasló törésállóságot biztosítanak, és hosszú élettartamot garantálnak. 0,5 literes űrtartalmuk és 150 mm-es átmérőjük révén sokoldalúan alkalmazhatók. A helytakarékos egymásra rakhatóság megkönnyíti a tárolást és a szállítást. Emellett mosogatógépben is moshatók, ami különösen egyszerűvé és időtakarékossá teszi a tisztítást.Sokoldalú felhasználás a vendéglátásban és közétkeztetésben
Ezek a tálak ideálisak éttermekben, menzákon vagy catering szolgáltatásokban történő használatra, ahol praktikus és higiénikus megoldásra van szükség. Kiválóan alkalmasak köretek, saláták vagy desszertek tálalására, és barna és kék színű vonzó megjelenésükkel esztétikus látványt nyújtanak. A funkcionalitás és a dizájn kombinációja megbízható választássá teszi őket a professzionális környezetben.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 150 mm |
|---|---|
| Mélység | 150 mm |
| Magasság | 70 mm |
Részletek
| Kapacitás | 0,50 l |
|---|---|
| Anyaga | Melamine |
| Alkalmas mikrohullámú sütőkhöz | Nem |
| Közvetlen hő | Nem |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Halmozható | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,26 kg |
| Nettó súly | 0,26 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 32.751,20 €*








