(6 db) Tál - ASIA PLUS - melamin - 0,60 l - szögletes - 160x160 mm - halmozható, mosogatógépben mosható - fehér, szürke
Magasság: 70mm
SKU 15403#6

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 33 107 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 27 535 Ft
(6 db) Tál - ASIA PLUS - melamin - 0,60 l - szögletes - 160x160 mm - halmozható, mosogatógépben mosható - fehér, szürke
Értékelje most
SKU 15403#6
Magasság: 70mm
RRP 33 107 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 27 535 Ft
Tartozékok (6)
Leírás
Gyakorlati és tartós melamin tálak
Ezek az ASIA PLUS sorozatból származó tálak masszív melamin anyaguknak köszönhetően kiemelkednek magas törésállóságukkal és hosszú élettartamukkal. 0,60 literes űrtartalmuk és 160 mm-es átmérőjük elegendő helyet biztosítanak változatos ételek számára. A tálak egymásra rakhatók, ami helytakarékos tárolást tesz lehetővé, továbbá teljes mértékben mosogatógépben moshatók, ami jelentősen csökkenti a tisztítási munkát.Sokoldalú felhasználás vendéglátásban és cateringben
Ezek a tálak ideálisak vendéglátóipari, catering vagy közétkeztetési felhasználásra. Tökéletesek előételek, köretek vagy desszertek tálalására, és praktikus használatukkal meggyőzőek a profi mindennapokban. A funkcionalitás és a vonzó design kombinációjának köszönhetően kiváló választást jelentenek igényes felhasználási területeken.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 160 mm |
|---|---|
| Mélység | 160 mm |
| Magasság | 70 mm |
Részletek
| Kapacitás | 0,60 l |
|---|---|
| Anyaga | Melamine |
| Alkalmas mikrohullámú sütőkhöz | Nem |
| Közvetlen hő | Nem |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Halmozható | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,24 kg |
| Nettó súly | 0,24 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 33.107,23 €*







