(6 db) Tál - ARABESQUE - melamin - 3 l - szögletes - 310x310x90 mm - stapelbar, mosogatógépben mosható - terrakotta/kék
Magasság: 90mm
SKU 84690#6

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 85 444 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 59 734 Ft
(6 db) Tál - ARABESQUE - melamin - 3 l - szögletes - 310x310x90 mm - stapelbar, mosogatógépben mosható - terrakotta/kék
Értékelje most
SKU 84690#6
Magasság: 90mm
RRP 85 444 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 59 734 Ft
Tartozékok (3)
Leírás
Magas minőségű melamin tálak sokoldalú felhasználásra
Az ARABESQUE sorozatból származó tálak masszív melaminból készülnek, egy tartós és könnyen tisztítható anyagból. 310 mm átmérőjükkel és 3 literes űrtartalmukkal elegendő helyet biztosítanak különféle ételek számára. A terrakotta és kék színek kombinációja vonzó, modern megjelenést kölcsönöz a tálaknak, amely számos vendéglátó- vagy cateringkörnyezetben esztétikus tálalást tesz lehetővé. Emellett a tálak egymásra rakhatók, így helytakarékos tárolást biztosítanak.Tökéletesen alkalmasak professzionális használatra a vendéglátásban és a cateringben
A mosogatógépben való használhatóság egyszerű és higiénikus tisztítást garantál, ami jelentősen megkönnyíti a vendéglátás napi munkafolyamatait. Ezek a tálak ideálisak az ételek vonzó tálalására, valamint büfék és rendezvények számára. Praktikus méretüknek és masszív anyaguknak köszönhetően kiválóan alkalmasak napi használatra éttermekben, menzákon vagy catering szolgáltatásokban, ahol egyaránt fontos a funkcionalitás és a dizájn.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 310 mm |
|---|---|
| Mélység | 310 mm |
| Magasság | 90 mm |
Részletek
| Kapacitás | 3 l |
|---|---|
| Anyaga | Melamine |
| Alkalmas mikrohullámú sütőkhöz | Nem |
| Közvetlen hő | Nem |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Halmozható | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,57 kg |
| Nettó súly | 0,57 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 85.443,64 €*





