(6 db) Tál - ACACIA - akácfa - 1,8 l - szögletes - 210x210x85 mm - barna

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
(6 db) Tál - ACACIA - akácfa - 1,8 l - szögletes - 210x210x85 mm - barna
Leírás
Magas minőségű akácfa tálak sokoldalú felhasználásra
Ez a tálak masszív akácfából készülnek, amely ismert tartósságáról és természetes szépségéről. 1,8 literes űrtartalmukkal és 210 mm-es átmérőjükkel elegendő helyet biztosítanak sokféle felhasználáshoz. A tálak egymásra rakhatók, ami helytakarékos tárolást tesz lehetővé. Az anyag jellegéből adódóan nem alkalmasak mosogatógépben történő tisztításra, ezért kíméletes kézi kezelést igényelnek.
Tökéletesen alkalmasak professzionális és otthoni használatra
Ez a tálak ideálisak az ételek vonzó tálalásához a vendéglátásban vagy stílusos használatra rendezvényeken. A természetes akácfának köszönhetően különösen alkalmasak hideg és meleg ételekhez, és meleg, rusztikus hangulatot varázsolnak az asztalra. Stabilitásuk és praktikus kialakításuk miatt elengedhetetlenek a mindennapi használathoz konyhákban és éttermekben.
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 210 mm |
|---|---|
| Mélység | 210 mm |
| Magasság | 85 mm |
Részletek
| Kapacitás | 1,80 l |
|---|---|
| Anyaga | acacia_wood |
| Szín | Barna |
| Mosogatógépben mosható | Nem |
| Halmozható | Nein |
| Vízálló | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Súly | 0,50 kg |
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.













