(6 db) Szószos tálka - PURE - Melamin - 90 ml - Ø 90 mm - fehér
Magasság: 45mm
SKU 83419#6

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 18 866 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 17 366 Ft
(6 db) Szószos tálka - PURE - Melamin - 90 ml - Ø 90 mm - fehér
Értékelje most
SKU 83419#6
Magasság: 45mm
RRP 18 866 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 17 366 Ft
Tartozékok (9)
Leírás
Praktikus mártogatós tálkák melaminból
Ezek a PURE sorozatból származó mártogatós tálkák magas minőségű melamin anyaguknak köszönhetően tartósak és robusztusak. Modern fehér dizájnjuk ideálissá teszi őket bármilyen vendéglátóipari vagy catering környezetbe. A tálkák egymásra rakhatók, így helytakarékos tárolást tesznek lehetővé, megkönnyítve ezzel a konyhai rendszerezést. Emellett mosogatógépben moshatók, ami gyors és egyszerű tisztítást biztosít.Sokoldalú felhasználási lehetőségek mártogatósokhoz és szószokhoz
Ezek a mártogatós tálkák tökéletesek különféle mártogatósok, szószok vagy kisebb köretek vonzó tálalására. Elsősorban éttermekben, büfékben és catering rendezvényeken használatosak, ahol fontos a vonzó megjelenés és a praktikus használat. Kézreálló méretük és masszív anyaguk miatt ideálisak mindennapi használatra, biztosítva az ételek professzionális és higiénikus tálalását.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 90 mm |
|---|---|
| Mélység | 90 mm |
| Magasság | 45 mm |
Részletek
| Anyaga | Melamine |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Kapacitás | 0,09 l |
| Alkalmas mikrohullámú sütőkhöz | Nem |
| Közvetlen hő | Nem |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Halmozható | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 0,09 kg |
| Nettó súly | 0,09 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 18.866,03 €*






