(6 db) Szószos tálka - PURE - Melamin - 90 ml - kerek - Ø 90 mm - fekete
Magasság: 45mm
SKU 83452#6

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 17 798 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 17 366 Ft
(6 db) Szószos tálka - PURE - Melamin - 90 ml - kerek - Ø 90 mm - fekete
Értékelje most
SKU 83452#6
Magasság: 45mm
RRP 17 798 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 17 366 Ft
Tartozékok (9)
Leírás
Gyakorlati melamin mártogatós tálkák
Ezek a PURE sorozatból származó mártogatós tálkák magas minőségű melamin anyaguknak köszönhetően különösen ellenállóak és tartósak. Modern fekete dizájnjuk stílusosan illeszkedik bármilyen környezethez, és ideálisak sokféle felhasználási területre. A tálkák egymásra rakhatók, ami helytakarékos tárolást tesz lehetővé, és megkönnyíti a mindennapi használatot. Ezen felül mosogatógépben moshatók, ami egyszerű tisztítást garantál és csökkenti a munkaterhelést.Sokoldalú felhasználási lehetőségek a vendéglátásban és cateringben
Ezek a mártogatós tálkák tökéletesek szószok, mártogatósok vagy kis köretek vonzó tálalásához. Praktikus méretük és formájuk miatt különösen alkalmasak vendéglátásban, cateringben vagy rendezvényeken való használatra. Az ellenálló anyagnak köszönhetően intenzív használatra is kiválóan megfelelnek, és tartósságukkal meggyőznek. Így támogatják az ételek professzionális és hatékony bemutatását a legkülönbözőbb vendéglátóipari környezetekben.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 90 mm |
|---|---|
| Mélység | 90 mm |
| Magasság | 45 mm |
Részletek
| Anyaga | Melamine |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Kapacitás | 0,09 l |
| Alkalmas mikrohullámú sütőkhöz | Nem |
| Közvetlen hő | Nem |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Halmozható | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Szállítási feltétel | Felszerelt |
| Bruttó súly | 0,08 kg |
| Nettó súly | 0,08 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 17.797,94 €*






