(500 db) Újrahasználható tető - átlátszó - kompatibilis: 200 ml-es To-go pohár - Ø 80 mm - 90 mm magas

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
(500 db) Újrahasználható tető - átlátszó - kompatibilis: 200 ml-es To-go pohár - Ø 80 mm - 90 mm magas
Leírás
Magas minőségű, dupla falú elviteles papírpohár
A dupla falú elviteles papírpohár 200 ml-es űrtartalommal a masszív cellulóz anyagminőségével tűnik ki, amely megbízható szigetelést biztosít. A PLA belső bevonatnak köszönhetően a pohár formastabil marad és megvédi az átázástól. Emellett a pohár biológiailag lebomló az EN 13432 szabvány szerint, ami fenntartható alternatívává teszi az egyszer használatos csomagolóanyagok között. A fehér megjelenés időtálló és professzionális hatást kelt, ideális különféle vendéglátóipari területeken való használatra.
Tökéletes forró és hideg italok felszolgálásához
Ez a pohár optimális forró italok, például kávé vagy tea valamint hideg italok felszolgálására, és sokoldalúan használható kávézókban, büfékben vagy rendezvényeken. A dupla falú kialakítás kényelmes fogást biztosít, égési veszély nélkül. A egymásba rakhatóság révén helytakarékosan tárolható és szállítható. Ezen felül a termék megfelel az FSC tanúsítvány követelményeinek, amely felelős erdőgazdálkodást garantál.
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 80 mm |
|---|---|
| Mélység | 80 mm |
| Magasság | 90 mm |
Részletek
| Beállított mennyiség | 500 |
|---|---|
| Szín | Fehér |
| Kapacitás | 200 ml |
Jellemzők
| A termék anyaga | Cellulóz |
|---|---|
| Tulajdonságok | Biológiailag lebomló, FSC tanúsítvánnyal, Összeállítható |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 7 kg |
| Nettó súly | 6,30 kg |
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.










