(500 db) Újrahasználható tető - átlátszó - kompatibilis: 200 ml-es To-go pohár - Ø 80 mm - 90 mm magas

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
(500 db) Újrahasználható tető - átlátszó - kompatibilis: 200 ml-es To-go pohár - Ø 80 mm - 90 mm magas
Leírás
Magas minőségű, dupla falú elviteles papírpohár
Ez a dupla falú elviteles papírpohár 200 ml űrtartalommal stabil kialakításával és vonzó barna dizájnjával, fehér belső bevonattal tűnik ki. A PLA belső bevonat megbízható folyadékszigetelést biztosít, és növeli a fogyasztás kényelmét. A cellulózalapú anyagból készült pohár nemcsak masszív, hanem EN 13432 szabvány szerinti biológiailag lebomló is, így környezettudatos használatra fenntartható választás.
Tökéletesen alkalmas sokoldalú felhasználásra
A poharak ideálisak forró és hideg italokhoz, és dupla falú szerkezetük révén megbízható hővédelmet nyújtanak, amely kényelmessé teszi az italfogyasztást útközben. Egymásra rakhatók, ami helytakarékos tárolást és egyszerű kezelhetőséget tesz lehetővé. Különösen kávézókban, büféknél vagy rendezvényeken jelentenek praktikus megoldást, amely egyszerre felel meg a fenntarthatóság és a funkcionalitás követelményeinek.
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 80 mm |
|---|---|
| Mélység | 80 mm |
| Magasság | 90 mm |
Részletek
| Beállított mennyiség | 500 |
|---|---|
| Szín | Barna / fehér |
| Kapacitás | 200 ml |
Jellemzők
| A termék anyaga | Cellulóz |
|---|---|
| Tulajdonságok | Biológiailag lebomló, FSC tanúsítvánnyal, Összeállítható |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 6,90 kg |
| Nettó súly | 6,30 kg |
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.












