(5 db) Női pamut pólóing - fekete - Méret: XS
GGM Gastro logóval együtt - 100% pamut
SKU PSWLP-XS

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Garantált: Rendeljen déli 12 óráig a gyors szállításért!
RRP 25 987 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 20 366 Ft
(5 db) Női pamut pólóing - fekete - Méret: XS
SKU PSWLP-XS
GGM Gastro logóval együtt - 100% pamut
RRP 25 987 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 20 366 Ft
Tartozékok (4)
Leírás
Végrehajtás
- 5 darabos készlet
- mely tartalmazza a GGM Gastro logót
- Szín: fekete
- 100% pamut
- rövid ujjú
- Sima gallérral
- Könnyű és stílusos
- kényelmes
minőség
- Rendkívül robusztus
- tartós
- Megerősített vállakkal
- Kiváló minőségű kivitelezés
- Száraz tisztításra alkalmas
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 304 mm |
|---|---|
| Mélység | 375 mm |
| Tiszta magasság | 76 mm |
| konfekció méret | XS |
Részletek
| Alkalmas | Hölgyek |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| A termék anyaga | Pamut |
| Anyag súlya | 200 g/m² |
| Vasalható | Ja |
| Beállított mennyiség | 5 Stk. |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 2 kg |
| Nettó tömeg | 0,96 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 25.986,63 €*










