(5 db) KARLOWSKY | Szakácskalap Philip - Fehér
Egy méret mindenkinek megfelel
SKU KMPK2W#SET5

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 25 416 Ft
(5 db) KARLOWSKY | Szakácskalap Philip - Fehér
Értékelje most
SKU KMPK2W#SET5
Egy méret mindenkinek megfelel
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 25 416 Ft
Leírás
Végrehajtás
- Szakács sapka Philip
- Szín: Fehér
- Hölgyeknek és uraknak
- Méret állítható tépőzárral, 52- 60 cm
- Kb. 29 cm magas
minőség
- 100% pamut
- Légáteresztő, gyorsan száradó
Max. 60 ° C
Szállítási terjedelem:
- 5 darab
Irányelvek
- A higiéniai és biztonsági irányelvek szerint gyártva
- CE előírásoknak megfelelően
- Példa: Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 500 mm |
|---|---|
| Mélység | 500 mm |
| Tiszta magasság | 560 mm |
| konfekció méret | Egy méret mindenkinek megfelel |
Részletek
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Anyag súlya | 175 g/m² |
| Beállított mennyiség | 5 Stk. |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,56 kg |
| Nettó tömeg | 0,56 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >






