(5 db) Karlowsky | Lapos sapka Classic - Tengerészkék
Egy méret mindenkinek megfelel
SKU FCCK26M#SET5

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 30 077 Ft
(5 db) Karlowsky | Lapos sapka Classic - Tengerészkék
Értékelje most
SKU FCCK26M#SET5
Egy méret mindenkinek megfelel
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 30 077 Ft
Leírás
Végrehajtás
- (5 db) Flat Cap klasszikus
- Szín: Marine
- Hölgyeknek és uraknak
- 6 hímzett légzőnyílások
- 6 húzóvarrás a simléderen
- Laminált előlapok
- Integrált izzadságpánt
- Tépőzáras rögzítő
minőség
- 100% pamut
- Légáteresztő, gyorsan száradó
- Kézi mosással mosható.
Szállítási terjedelem:
- 5 darab
Irányelvek
- A higiéniai és biztonsági irányelvek szerint gyártva
- CE előírásoknak megfelelően
- Példa: Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 0 mm |
|---|---|
| Mélység | 0 mm |
| Tiszta magasság | 0 mm |
| konfekció méret | Egy méret mindenkinek megfelel |
Részletek
| Szín | Tengeri |
|---|---|
| Anyag súlya | 273 g/m² |
| Beállított mennyiség | 5 Stk. |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,65 kg |
| Nettó tömeg | 0,61 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >












