(5 db) Hosszú ujjú MeshAir Pro légáteresztő, hálós betétekkel szakácskabát - fekete - Méret: XL
Karcsú szabású kialakítás
SKU LKJMPXLPW-S#SET

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 108 230 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 69 161 Ft
(5 db) Hosszú ujjú MeshAir Pro légáteresztő, hálós betétekkel szakácskabát - fekete - Méret: XL
Értékelje most
SKU LKJMPXLPW-S#SET
Karcsú szabású kialakítás
RRP 108 230 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 69 161 Ft
Leírás
Kivitel
- Hosszú ujjú MeshAir Pro szakácskabát
- 5 Készlet
- Szín: Fekete
- Slim-fit design a kivételes kényelemért
- Tartós poliészter/pamut szövet Texpel kivitelben
- szellőző hálós anyag a hónaljban a légáramlás fokozása érdekében
- Kiváló stílus a francia mandzsetták révén
- Rejtett nyomógombos zárójelzés
- Bal oldali ujjfoltos zseb praktikus tolltartó zsebbel
- A kötényfül biztosítja a kötény biztonságos elhelyezését.
- Praktikus és biztonságos lezárás
- kényelmes
- Könnyen kezelhető felület
Minőség
- Anyag: 65% poliészter, 35% pamut 190g
- zsugorodásmentes, minden mosási ciklus után megőrzi alakját.
- Kiváló minőségű felület, amely taszítja az olajat, a vizet és a szennyeződéseket.
- Kiváló minőségű kivitelezés
Méretek
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- A termék az irányelvnek megfelelő CE-jelöléssel van ellátva
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 0 mm |
|---|---|
| Mélység | 0 mm |
| Tiszta magasság | 0 mm |
| konfekció méret | XL |
Részletek
| Szín | Fekete |
|---|---|
| A termék anyaga | Pamut, Poliészter |
| Anyag súlya | 190 g/m² |
| Beállított mennyiség | 5 Stk. |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 2,10 kg |
| Nettó tömeg | 0 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 108.229,56 €*








