(5 db) Derékkötény zsebbel - fekete - Hossz: 76 cm
Egy méret mindenkinek megfelel - 65% poliészter/ 35% pamut
SKU TSTPW-S#SET

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 36 312 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 27 145 Ft
(5 db) Derékkötény zsebbel - fekete - Hossz: 76 cm
Értékelje most
SKU TSTPW-S#SET
Egy méret mindenkinek megfelel - 65% poliészter/ 35% pamut
RRP 36 312 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 27 145 Ft
Leírás
Kivitel
- Derék kötény
- Hosszú: 760 mm
- 5 Készlet
- Egy táska a biztonságos tároláshoz
- Szín: Fekete
- Gubancmentes pántok a biztonságos záráshoz
- Kötények egy méretben
- Robusztus, tartós twill szövet kiváló festéktartással
- vas
- Könnyen kezelhető felület
- Kényelmes
- elegáns és modern
Minőség
- Anyag: 65% poliészter, 35% pamut 190g
- Színtartó
- Kiváló minőségű felület, amely taszítja az olajat, a vizet és a szennyeződéseket.
- Rendkívül robusztus
- tartós
- kopásálló
Méretek
Irányelvek
- Természetesen a higiéniai és biztonsági előírásoknak megfelelően gyártva.
- Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 0 mm |
|---|---|
| Mélység | 0 mm |
| Tiszta magasság | 760 mm |
| konfekció méret | Egy méret mindenkinek megfelel |
Részletek
| Szín | Fekete |
|---|---|
| A termék anyaga | Pamut, Poliészter |
| Anyag súlya | 190 g/m² |
| Vasalható | Ja |
| Beállított mennyiség | 5 Stk. |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,75 kg |
| Nettó tömeg | 0,68 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 36.311,50 €*







