(5 db) Bisztró kötény - fekete - Sz x M: 67 x 84 cm
65% poliészter
SKU BSSP

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 21 714 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 17 930 Ft
(5 db) Bisztró kötény - fekete - Sz x M: 67 x 84 cm
SKU BSSP
65% poliészter
RRP 21 714 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 17 930 Ft
Tartozékok (5)
Leírás
Végrehajtás
- Bistro kötény
- logó nélkül
- Egynemű
- elegáns és modern
- kényelmes
- Szín: fekete, kissé fényes
- Egy kaptafára
- vas
- Könnyen kezelhető felület
- tartós
minőség
- Anyag: 65% poliészter
- Színtartó
- Kiváló minőségű kivitelezés
- Rendkívül robusztus
- tartós
- kopásálló
tömeg
- Szélesség: 670 mm
- Hosszú: 840 mm
Kézbesítés
Irányelvek
- A higiéniai és biztonsági irányelvek szerint gyártva
- CE előírásoknak megfelelően
- Példa: Az anyag megfelel az európai élelmiszer-szabványoknak
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 309 mm |
|---|---|
| Mélység | 393 mm |
| Tiszta magasság | 45 mm |
Részletek
| Alkalmas | Unisex |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| A termék anyaga | Poliészter |
| Anyag súlya | 175 g/m² |
| Beállított mennyiség | 5 Stk. |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,76 kg |
| Nettó tömeg | 0,75 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 21.714,27 €*








