(48 db) LIBBEY | ASHTRAYS - hamutartó
Magasság: 25mm
SKU 70860

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 68 354 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 50 837 Ft
(48 db) LIBBEY | ASHTRAYS - hamutartó
Értékelje most
SKU 70860
Magasság: 25mm
RRP 68 354 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 50 837 Ft
Tartozékok (5)
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 110 mm |
|---|---|
| Mélység | 110 mm |
| Tiszta magasság | 25 mm |
Részletek
| Sorozat | ASHTRAYS |
|---|---|
| Beállított mennyiség | 48 Stk. |
| Szín | Átlátszó (tiszta) |
| Maximális töltési mennyiség | 110 ml |
Jellemzők
| A termék anyaga | Üveg |
|---|---|
| Alkalmas | Mosogatógép |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 10,52 kg |
| Nettó tömeg | 0,19 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 68.354,20 €*




