(36 db) LIBBEY | WINCHESTER - Rocks - 237ml
Magasság: 85mm
SKU 70501

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 64 082 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 46 176 Ft
(36 db) LIBBEY | WINCHESTER - Rocks - 237ml
Értékelje most
SKU 70501
Magasság: 85mm
RRP 64 082 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 46 176 Ft
Tartozékok (10)
Leírás
Elegáns dizájn és kiváló minőségű kidolgozás
Ez a pohár időtlen dizájnjával tűnik ki, mely markáns csiszolási mintázattal rendelkezik, ami vonzó megjelenést biztosít, miközben javítja a fogást. 85 mm magas és 80 mm átmérőjű, tökéletes arányokkal rendelkezik számos italhoz. A masszív üvegből készült anyag hosszú élettartamot garantál, és ideális a napi használathoz.Sokoldalú felhasználhatóság
A pohár kiválóan alkalmas klasszikus italokhoz, mint a whisky, jégen tálalt koktélok vagy alkoholmentes italok. Kompakt mérete és stílusos dizájnja miatt ideális bárokba, éttermekbe vagy rendezvényeken való használatra. Tökéletes kombinációt nyújt a funkcionalitás és az esztétika között, hogy az italokat vonzó módon szolgálja fel és fokozza az ivás élményét.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 80 mm |
|---|---|
| Mélység | 80 mm |
| Tiszta magasság | 85 mm |
Részletek
| Sorozat | WINCHESTER |
|---|---|
| Beállított mennyiség | 36 Stk. |
| Szín | Átlátszó (tiszta) |
| Maximális töltési mennyiség | 237 ml |
| Alkalmas | Klasszikus koktélok, Üdítőital, Whisky |
Jellemzők
| A termék anyaga | Üveg |
|---|---|
| Alkalmas | Mosogatógép |
| Jellemzők | Nem kalibrált |
| Töltési jel | Nein |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 9,39 kg |
| Nettó tömeg | 0,24 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 64.081,84 €*




