(36 db) LIBBEY | WINCHESTER - ital - 355ml
Magasság: 135mm
SKU 70505

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 81 883 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 58 887 Ft
(36 db) LIBBEY | WINCHESTER - ital - 355ml
Értékelje most
SKU 70505
Magasság: 135mm
RRP 81 883 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 58 887 Ft
Tartozékok (10)
Leírás
Elegáns és masszív pohár sokoldalú használatra
Ez a pohár időtlen, csiszolt részletekkel díszített dizájnjával tűnik ki, mely nemcsak esztétikus, hanem biztos fogást is nyújt. 135 mm magas és 80 mm átmérőjű, így optimális arányokkal rendelkezik, hogy különféle italokat stílusosan szolgáljanak fel. A pohár kiváló minőségű anyagból készült, amely tartósságot és stabilitást garantál – ideális a vendéglátásban vagy cateringben történő intenzív használatra.Tökéletes választás számos italhoz és felhasználási területhez
A pohár kiválóan alkalmas hideg üdítőitalok, koktélok vagy gyümölcslevek tálalására, és professzionális használatra ajánlott bárokban, éttermekben és szállodákban. Klasszikus, ugyanakkor modern megjelenése bármilyen asztaldekorációhoz illik, és sokoldalúan alkalmazható rendezvényeken, svédasztaloknál vagy a napi kiszolgálás során. Praktikus mérete elengedhetetlen kísérője a magas színvonalat és stílust értékelő vendéglátóknak és gasztronómusoknak.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 80 mm |
|---|---|
| Mélység | 80 mm |
| Tiszta magasság | 135 mm |
Részletek
| Sorozat | WINCHESTER |
|---|---|
| Beállított mennyiség | 36 Stk. |
| Szín | Átlátszó (tiszta) |
| Maximális töltési mennyiség | 355 ml |
| Alkalmas | Klasszikus koktélok, Long drinkek, Üdítőital |
Jellemzők
| A termék anyaga | Üveg |
|---|---|
| Alkalmas | Mosogatógép |
| Jellemzők | Nem kalibrált |
| Töltési jel | Nein |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 11,54 kg |
| Nettó tömeg | 0,31 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 81.883,34 €*






