(36 db) LIBBEY | WINCHESTER - hűtőtáska - 473ml
Magasság: 150mm
SKU 70506

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 81 883 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 61 852 Ft
(36 db) LIBBEY | WINCHESTER - hűtőtáska - 473ml
Értékelje most
SKU 70506
Magasság: 150mm
RRP 81 883 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 61 852 Ft
Tartozékok (10)
Leírás
Elegáns és masszív kialakítás sokoldalú használatra
Ez a kiváló minőségű pohár időtlen, kristálytiszta dizájnjával tűnik ki, melyet egy dekoratív csiszolás tesz vonzóvá. 150 mm magas és 85 mm átmérőjű, praktikus méretet kínál, amely ideális különféle italokhoz. A pohár különösen stabil és tartós, így tökéletes a professzionális vendéglátásban és cateringben történő használatra.Tökéletes hűsítő italokhoz és sokoldalú alkalmazáshoz
A pohár kiválóan alkalmas koktélok, long drinkek vagy frissítő üdítők stílusos tálalására. Formája révén jól megfogható, kellemes italfogyasztási élményt nyújt. Ideális bárok, éttermek vagy rendezvények számára, ahol egyszerre fontos a funkcionalitás és a vonzó megjelenés. Így minden ital figyelemfelkeltővé válik, és praktikus használatával is meggyőz.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 85 mm |
|---|---|
| Mélység | 85 mm |
| Tiszta magasság | 150 mm |
Részletek
| Sorozat | WINCHESTER |
|---|---|
| Beállított mennyiség | 36 Stk. |
| Szín | Átlátszó (tiszta) |
| Maximális töltési mennyiség | 473 ml |
| Alkalmas | Klasszikus koktélok, Long drinkek, Üdítőital |
Jellemzők
| A termék anyaga | Üveg |
|---|---|
| Alkalmas | Mosogatógép |
| Jellemzők | Nem kalibrált |
| Töltési jel | Nein |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 15,74 kg |
| Nettó tömeg | 0,41 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 81.883,34 €*






