(36 db) LIBBEY | WINCHESTER - Highball - 259ml
Magasság: 125mm
SKU 70504

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 69 778 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 49 990 Ft
(36 db) LIBBEY | WINCHESTER - Highball - 259ml
Értékelje most
SKU 70504
Magasság: 125mm
RRP 69 778 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 49 990 Ft
Tartozékok (10)
Leírás
Elegáns dizájn és magas minőségű kidolgozás
Ez a highball pohár időtlen, csiszolt dizájnjával tűnik ki, amely vonzó megjelenést biztosít és bármely vendéglátóhelyen stílusos hatást kelt. 125 mm magas és 70 mm átmérőjű, kézbe illő, kényelmes fogást nyújt. A pohár masszív anyagból készült, amely egyszerre garantálja a tartósságot és a könnyű tisztíthatóságot. A 259 ml-es űrtartalom ideálissá teszi különféle italokhoz.Sokoldalú felhasználási lehetőségek a vendéglátásban
A pohár tökéletes longdrinkek, koktélok és frissítő italok tálalására. Formája és mérete révén ideális bárokban, éttermekben és szállodákban, ahol vonzó és funkcionális megoldásra van szükség az italok felszolgálásához. Rendezvényeken és catering esetén is praktikus és egyben elegáns lehetőséget kínál az italok stílusos tálalására.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 70 mm |
|---|---|
| Mélység | 70 mm |
| Tiszta magasság | 125 mm |
Részletek
| Sorozat | WINCHESTER |
|---|---|
| Beállított mennyiség | 36 Stk. |
| Szín | Átlátszó (tiszta) |
| Maximális töltési mennyiség | 259 ml |
| Alkalmas | Klasszikus koktélok, Long drinkek, Üdítőital |
Jellemzők
| A termék anyaga | Üveg |
|---|---|
| Alkalmas | Mosogatógép |
| Jellemzők | Nem kalibrált |
| Töltési jel | Nein |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 10,35 kg |
| Nettó tömeg | 0,28 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 69.778,32 €*




