(36 db) LIBBEY | PANELED TUMBLERS - Cooler - 473ml

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
(36 db) LIBBEY | PANELED TUMBLERS - Cooler - 473ml
Leírás
Masszív és stílusos poharak sokoldalú használatra
Ezek a magas minőségű poharak klasszikus, markáns csiszolt mintázatú dizájnjukkal tűnnek ki, amely nemcsak vizuálisan meggyőző, hanem kellemes tapintást is biztosít. 155 mm magasak és 85 mm átmérőjűek, ideális arányokkal rendelkeznek, hogy számos italt elegánsan lehessen tálalni. Az átlátszó üveganyag garantálja a ragyogó tisztaságot, és kiemeli a tartalom frissességét.
Tökéletes a vendéglátás és rendezvények számára
A poharak ideálisak hideg italokhoz, mint koktélok, long drinkek vagy frissítők, és formájuk révén elegendő helyet kínálnak jégkockák számára. Elsősorban bárokban, éttermekben és rendezvényeken használják őket, ahol egyszerre fontos a vonzó megjelenés és a funkcionalitás. Masszív kialakításuknak köszönhetően a professzionális környezetben történő intenzív használatra is kiválóan alkalmasak.
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 85 mm |
|---|---|
| Mélység | 85 mm |
| Tiszta magasság | 155 mm |
Részletek
| Sorozat | PANELED TUMBLERS |
|---|---|
| Beállított mennyiség | 36 Stk. |
| Szín | Átlátszó (tiszta) |
| Maximális töltési mennyiség | 473 ml |
| Alkalmas | Jegestea, Long drinkek, Víz |
Jellemzők
| A termék anyaga | Üveg |
|---|---|
| Alkalmas | Mosogatógép |
| Jellemzők | Nem kalibrált |
| Töltési jel | Nein |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 15,18 kg |
| Nettó tömeg | 0,42 kg |
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.







