(36 db) LIBBEY | GIBRALTAR - Rocks - 266ml
Magasság: 100mm
SKU 70676

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 65 150 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 49 990 Ft
(36 db) LIBBEY | GIBRALTAR - Rocks - 266ml
Értékelje most
SKU 70676
Magasság: 100mm
RRP 65 150 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 49 990 Ft
Tartozékok (10)
Leírás
Robusztus és sokoldalú pohár
Ez a pohár klasszikus formájával és 100 mm-es magasságával, valamint 90 mm-es átmérőjével tűnik ki, ami különösen kézreállóvá teszi. Tiszta üvegből készült, és stabilitásával, tartósságával nyűgöz le. Kompakt mérete egyszerű tárolást és kezelést tesz lehetővé, ideális a mindennapi használatra. Az időtlen dizájn különböző berendezési stílusokhoz és alkalmakhoz illik.Tökéletes sokféle felhasználási területre
A pohár kiválóan alkalmas „on the rocks” italokhoz, mint például whisky vagy koktélok, amelyekhez jégkockát használnak. Ideális bárokba, éttermekbe vagy a vendéglátás professzionális felhasználására. Magánszemélyek számára is praktikus megoldást kínál a szeszes italok és kevert italok stílusos felszolgálásához. Robusztus kivitele miatt gyakori használatra is kitűnő, és egyszerű tisztíthatóságával nyűgöz.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 90 mm |
|---|---|
| Mélység | 90 mm |
| Tiszta magasság | 100 mm |
Részletek
| Sorozat | GIBRALTAR |
|---|---|
| Beállított mennyiség | 36 Stk. |
| Szín | Átlátszó (tiszta) |
| Maximális töltési mennyiség | 266 ml |
| Alkalmas | Short drinkek, Whisky |
Jellemzők
| A termék anyaga | Üveg |
|---|---|
| Alkalmas | Mosogatógép |
| Jellemzők | Nem kalibrált |
| Töltési jel | Nein |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 13,31 kg |
| Nettó tömeg | 0,37 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 65.149,93 €*




