(36 db) LIBBEY | EVEREST - Rocks - 207ml
Magasság: 80mm
SKU 70561

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 81 883 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 60 581 Ft
(36 db) LIBBEY | EVEREST - Rocks - 207ml
Értékelje most
SKU 70561
Magasság: 80mm
RRP 81 883 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 60 581 Ft
Tartozékok (10)
Leírás
Masszív és stílusos pohár sokoldalú felhasználásra
A LIBBEY EVEREST Rocks pohár klasszikus dizájnjával tűnik ki, melynek jellegzetes, barázdált alja nemcsak esztétikus, hanem biztonságos fogást is biztosít. 80 mm magas és 75 mm átmérőjű, így kompakt, mégis funkcionális. A pohár 207 ml űrtartalmú, ideális különféle italokhoz, különösen szeszesitalokhoz és jéggel tálalt koktélokhoz („on the rocks”). A magas minőségű kidolgozás tartósságot és vonzó megjelenést garantál, amely tökéletesen illeszkedik bármely vendéglátóipari környezetbe.Tökéletes bárokba, éttermekbe és rendezvényekre
Ez a pohár kiválóan alkalmas professzionális használatra bárokban, hotelekben és éttermekben, ahol a minőség és a dizájn egyaránt fontos. Kiválóan alkalmas whiskey, rum vagy más, jéggel tálalt szeszesitalok bemutatására. Robusztus kialakítása révén gyakori használatra és mosogatógépben történő tisztításra is ideális. Emellett sokoldalúan használható rendezvényeken és catering esetén, ahol a vonzó és praktikus pohárválasztás döntő jelentőségű.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 75 mm |
|---|---|
| Mélység | 75 mm |
| Tiszta magasság | 80 mm |
Részletek
| Sorozat | EVEREST |
|---|---|
| Beállított mennyiség | 36 Stk. |
| Szín | Átlátszó (tiszta) |
| Maximális töltési mennyiség | 207 ml |
| Alkalmas | Klasszikus koktélok, Üdítőital, Víz, Whisky |
Jellemzők
| A termék anyaga | Üveg |
|---|---|
| Alkalmas | Mosogatógép |
| Jellemzők | Összeállítható, Nem kalibrált |
| Töltési jel | Nein |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 8,31 kg |
| Nettó tömeg | 0,19 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 81.883,34 €*




