(36 db) LIBBEY | EVEREST - Highball - 266ml
Magasság: 115mm
SKU 70565

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 78 323 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 54 226 Ft
(36 db) LIBBEY | EVEREST - Highball - 266ml
Értékelje most
SKU 70565
Magasság: 115mm
RRP 78 323 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 54 226 Ft
Tartozékok (10)
Leírás
Elegáns highball pohár sokoldalú használatra
Ez a 266 ml űrtartalmú highball pohár modern dizájnjával és tiszta üvegminőségével tűnik ki. 115 mm magas és 75 mm átmérőjű, kézbe véve kényelmes, és masszív kidolgozásával meggyőző. A pohár ideális számos italhoz, és tökéletesen illeszkedik bármely professzionális vendéglátóegység felszerelésébe.Tökéletes koktélokhoz és frissítő italokhoz
A pohár különösen alkalmas koktélok, long drinkek és frissítő italok stílusos tálalására. Klasszikus kialakítása, jellegzetes, bordázott talppal stabilitást biztosít, és vizuálisan vonzóvá teszi az italokat. Használják bárokban, éttermekben és szállodákban, ahol igény van esztétikus és funkcionális pohárválasztékra. Így minden ital figyelemfelkeltővé válik, és kellemes fogyasztási élményt nyújt a vendégeknek.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 75 mm |
|---|---|
| Mélység | 75 mm |
| Tiszta magasság | 115 mm |
Részletek
| Sorozat | EVEREST |
|---|---|
| Beállított mennyiség | 36 Stk. |
| Szín | Átlátszó (tiszta) |
| Maximális töltési mennyiség | 266 ml |
| Alkalmas | Klasszikus koktélok, Gyümölcslevek, Üdítőital, Víz |
Jellemzők
| A termék anyaga | Üveg |
|---|---|
| Alkalmas | Mosogatógép |
| Jellemzők | Összeállítható, Nem kalibrált |
| Töltési jel | Nein |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 11,50 kg |
| Nettó tömeg | 0,27 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 78.323,04 €*






