(36 darab) LIBBEY | WINCHESTER - Rocks - 163ml
Magasság: 80mm
SKU 70500

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 56 605 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 44 482 Ft
(36 darab) LIBBEY | WINCHESTER - Rocks - 163ml
Értékelje most
SKU 70500
Magasság: 80mm
RRP 56 605 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 44 482 Ft
Tartozékok (10)
Leírás
Elegáns és masszív rocks-pohár sokoldalú használatra
Ez a magas minőségű pohár időtlen dizájnjával és jellegzetes facetált felületével tűnik ki, amelyek nemcsak esztétikailag vonzóak, hanem kézbe véve is jó fogást biztosítanak. 163 ml űrtartalmával, 75 mm-es átmérőjével és 80 mm-es magasságával ideális méretű különféle italok számára. A pohár stabil kivitelezése különösen ellenállóvá teszi, így megfelel a professzionális szektor követelményeinek.Tökéletes választás szeszes italokhoz és koktélokhoz
A pohár ideális whisky, koktélok vagy egyéb szeszes italok jégen történő elegáns tálalásához. Kompakt mérete és masszív talpa biztos tartást nyújt, ami alkalmassá teszi bárokban, éttermekben és catering rendezvényeken való használatra. A tiszta üvegminőség lehetővé teszi az italok színeinek és aromáinak optimális megjelenését, gazdagítva ezzel a fogyasztói élményt.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 75 mm |
|---|---|
| Mélység | 75 mm |
| Tiszta magasság | 80 mm |
Részletek
| Sorozat | WINCHESTER |
|---|---|
| Beállított mennyiség | 36 Stk. |
| Szín | Átlátszó (tiszta) |
| Maximális töltési mennyiség | 163 ml |
| Alkalmas | Klasszikus koktélok, Üdítőital, Whisky |
Jellemzők
| A termék anyaga | Üveg |
|---|---|
| Alkalmas | Mosogatógép |
| Jellemzők | Nem kalibrált |
| Töltési jel | Nein |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 9,53 kg |
| Nettó tömeg | 0,24 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 56.605,21 €*




