(24 db) tálka - MINI - melamin - 70 ml - szögletes - 85x70 mm - stócolható - fehér
Magasság: 60mm
SKU 84456

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 31 683 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 27 111 Ft
(24 db) tálka - MINI - melamin - 70 ml - szögletes - 85x70 mm - stócolható - fehér
Értékelje most
SKU 84456
Magasság: 60mm
RRP 31 683 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 27 111 Ft
Tartozékok (11)
Leírás
Gyakorlati tálkák sokoldalú felhasználásra
A magas minőségű melaminból készült tálkák robusztus és tartós anyagminőségükkel tűnnek ki, amely különösen ellenállóvá teszi őket a törés és karcolások ellen. 70 milliliteres űrtartalmuk ideálisak kis adagokhoz és sokféle alkalmazáshoz. A 85x70 mm-es kompakt méret helytakarékos használatot tesz lehetővé, míg a tálkák egymásra rakhatósága egyszerű tárolást és szállítást biztosít. Emellett mosogatógépben moshatók, ami jelentősen megkönnyíti a tisztítást és hatékonyabbá teszi a munkanapot.Ideális professzionális használatra a vendéglátásban és cateringben
Ezek a tálkák tökéletesek előételek, mártogatósok, szószok vagy kis harapnivalók tálalására éttermekben, szállodákban és catering szolgáltatásoknál. Kézreálló méretüknek és sérülésálló anyaguknak köszönhetően kiválóan alkalmasak napi használatra, és támogatják a vonzó, higiénikus ételosztást. Legyen szó büfékről, rendezvényekről vagy à la carte üzemeltetésről – a tálkák praktikus és esztétikus megoldást kínálnak sokféle igényhez.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 85 mm |
|---|---|
| Mélység | 70 mm |
| Magasság | 60 mm |
Részletek
| Kapacitás | 70 ml |
|---|---|
| Anyaga | Melamine |
| Szín | Fehér |
| Alkalmas mikrohullámú sütőkhöz | Nem |
| Közvetlen hő | Nem |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
| Halmozható | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,05 kg |
| Nettó súly | 0,05 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 31.683,11 €*





