(150 db) Pohár - 400 ml - Ø 85 mm - polipropilén, újrahasználható, egymásba rakható, mosogatógépben mosható, újrahasznosítható, töltővonal, európai gyártás - átlátszó
Polipropilén
SKU MWBGBT400

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 45 924 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 33 466 Ft
(150 db) Pohár - 400 ml - Ø 85 mm - polipropilén, újrahasználható, egymásba rakható, mosogatógépben mosható, újrahasznosítható, töltővonal, európai gyártás - átlátszó
SKU MWBGBT400
Polipropilén
RRP 45 924 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 33 466 Ft
Tartozékok (2)
Leírás
Gyakorlati újrahasználható poharak sokoldalú felhasználásra
Ezek az újrahasználható poharak masszív polipropilénből készülnek, ideálisak a mindennapi használatra, és 400 ml-es űrtartalmukkal elegendő helyet biztosítanak hideg italoknak. A áttetsző kialakítás tiszta rálátást enged a tartalomra, ami különösen előnyös az italok kiadagolásakor. Egymásba rakhatóságuknak köszönhetően helytakarékosan tárolhatók, továbbá újrahasználhatók és újrahasznosíthatók, így fenntartható alternatívát jelentenek.Optimális használat és sokoldalú alkalmazási területek
A poharak mosogatógépben moshatók, ami egyszerű és higiénikus tisztítást garantál. A praktikus töltővonal megkönnyíti az italok pontos kimérését, és biztosítja az állandó minőséget a kiadagolás során. Ezek az újrahasználható poharak tökéletesek rendezvényekre, vendéglátóiparba vagy irodákban és étkezdékben való használatra, ahol környezetbarát és praktikus megoldás szükséges hideg italokhoz. Made in Europe a bevizsgált minőséget és a rövid szállítási útvonalakat jelenti.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 85 mm |
|---|---|
| Mélység | 85 mm |
| Tiszta magasság | 131 mm |
Részletek
| Beállított mennyiség | 150 Stk. |
|---|---|
| Szín | Átlátszó (tiszta) |
| Kapacitás | 400 ml |
| Tökéletes | Catering, Koncertek, Rendezvényügynökségek, Fesztiválok, Stadionok |
| Alkalmas | Hideg italok |
Jellemzők
| A termék anyaga | Polipropilén |
|---|---|
| Alkalmas | Mosogatógép |
| Jellemzők | Töltsd ki a vonalat, Made in Europe, Újrahasznosítható, Újrafelhasználható, Összeállítható |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 5,50 kg |
| Nettó tömeg | 0,03 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 45.924,31 €*





