(144 db) Evőeszközkészlet Fillipo - 144 darabos - 36 személyes
18/10 rozsdamentes acél
SKU BSHKI24#6

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Garantált: Rendeljen déli 12 óráig a gyors szállításért!
RRP 143 833 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 90 709 Ft
(144 db) Evőeszközkészlet Fillipo - 144 darabos - 36 személyes
Értékelje most
SKU BSHKI24#6
18/10 rozsdamentes acél
RRP 143 833 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 90 709 Ft
Tartozékok (2)
Leírás
Elegáns és robusztus evőeszköz készlet nagyobb alkalmakra
Ez a 144 részes evőeszköz készlet a Fillipo sorozatból ideális akár 36 fő részére, és időtlen dizájnjával tűnik ki. A készlet tartalmaz minden fontos evőeszközt, amely egy teljes asztali terítéshez szükséges. A magas minőségű kidolgozás vonzó megjelenést és hosszú élettartamot biztosít. Emellett az evőeszköz mosogatógépben mosható, ami különösen egyszerűvé és időtakarékossá teszi a tisztítást.Sokoldalú felhasználás vendéglátásban és nagyrendezvényeken
A készlet tökéletesen alkalmas éttermekben, menzákon, szállodákban vagy nagyobb magánrendezvényeken való használatra. A nagy darabszámnak köszönhetően egyszerre sok vendég kiszolgálása könnyedén megoldható. A funkcionalitás és vonzó dizájn kombinációja ideálissá teszi mindennapi használatra, valamint ünnepi alkalmakra is. Így minden étkezés stílusosan és praktikusan kerül felszolgálásra.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 225 mm |
|---|---|
| Mélység | 42,30 mm |
| Tiszta magasság | 150 mm |
Részletek
| A termék anyaga | Rozsdamentes acél |
|---|---|
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Sorozat | FILLIPO |
| Beállított mennyiség | 144 Stk. |
| mosogatógépben | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 11,40 kg |
| Nettó tömeg | 8,91 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 143.832,56 €*














