(144 db) Evőeszközkészlet Enzo - 144 darabos - 36 személyes
36 fő részére
SKU BSEKI24#6

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
RRP 178 011 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 119 862 Ft
(144 db) Evőeszközkészlet Enzo - 144 darabos - 36 személyes
Értékelje most
SKU BSEKI24#6
36 fő részére
RRP 178 011 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 119 862 Ft
Leírás
Prémium evőeszköz készlet professzionális használatra
Ez a MARTIN sorozatból származó evőeszköz készlet klasszikus eleganciájával és átfogó felszereltségével tűnik ki. 144 darab, 36 személyre optimálisan alkalmas nagy asztalokhoz és rendezvényekhez. A kés, villa, kanál és kávéskanál kombinációja minden ételhez megfelelő evőeszköz variánst kínál. Az időtlen dizájn visszafogott díszítésekkel teszi a készletet sokoldalúan használhatóvá, és ideálisan kombinálható különféle asztali dekorációkkal.Sokoldalú felhasználási lehetőségek a vendéglátásban és rendezvényszervezésben
A készlet tökéletes éttermek, catering szolgáltatások és nagyrendezvények számára, ahol nagy létszámú vendégstílusosan való kiszolgálása a cél. A masszív kialakításnak köszönhetően az evőeszköz tartós és a vendéglátás napi használatára tervezett. Ünnepi alkalmakra, mint például esküvők vagy bankettek, szintén professzionális megoldást kínál, amely ötvözi a funkcionalitást és az esztétikát.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 225 mm |
|---|---|
| Mélység | 42,30 mm |
| Tiszta magasság | 150 mm |
Részletek
| A termék anyaga | 18/10 rozsdamentes acél |
|---|---|
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Sorozat | MARTIN |
| Beállított mennyiség | 144 Stk. |
| mosogatógépben | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 14,10 kg |
| Nettó tömeg | 11,61 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 178.011,44 €*








