(144 db) Evőeszközkészlet Avril - 144 darabos - 36 személyes
36 fő részére
SKU BSAKI24#6

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Garantált: Rendeljen déli 12 óráig a gyors szállításért!
RRP 168 755 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 105 076 Ft
(144 db) Evőeszközkészlet Avril - 144 darabos - 36 személyes
Értékelje most
SKU BSAKI24#6
36 fő részére
RRP 168 755 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 105 076 Ft
Leírás
Magas minőségű evőeszköz készlet nagyobb alkalmakra
Ez az AVRIL sorozat evőeszköz készlete a 36 személyre szóló teljes felszereltségével tűnik ki, amely 144 darabból áll. Minden darab egyszerű, elegáns dizájnnal és kiváló minőségű kidolgozással rendelkezik, amely tartósságot és kényelmet biztosít. A sima felület és az arányos forma különösen kényelmessé teszi az evőeszköz használatát, és időtlen megjelenést kölcsönöz minden megterített asztalnak.Sokoldalúan használható vendéglátásban és rendezvényeken
A készlet ideális éttermekben, menzákon vagy nagyobb eseményeken való használatra, ahol megbízható és stílusos evőeszköz megoldásra van szükség. Masszív minőségének köszönhetően kiválóan alkalmas mindennapi használatra, és könnyedén tisztítható mosogatógépben. Ezzel a készlettel professzionális és vonzó asztaldekoráció valósítható meg, amely tökéletes mindennapi, mind ünnepi alkalmakra.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 225 mm |
|---|---|
| Mélység | 42,30 mm |
| Tiszta magasság | 150 mm |
Részletek
| A termék anyaga | 18/10 rozsdamentes acél |
|---|---|
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Sorozat | AVRIL |
| Beállított mennyiség | 144 Stk. |
| mosogatógépben | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 10,50 kg |
| Nettó tömeg | 8,01 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 168.754,66 €*








