(144 db) Evőeszközkészlet Aurora - 144 darabos - 36 személyes
18/10 rozsdamentes acél
SKU BSOKI24#6

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Garantált: Rendeljen déli 12 óráig a gyors szállításért!
RRP 154 869 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 104 822 Ft
(144 db) Evőeszközkészlet Aurora - 144 darabos - 36 személyes
Értékelje most
SKU BSOKI24#6
18/10 rozsdamentes acél
RRP 154 869 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 104 822 Ft
Tartozékok (2)
Leírás
Elegáns evőeszköz készlet professzionális használatra
Ez az Aurora sorozat evőeszköz készlete időtlen dizájnjával tűnik ki, melyet tiszta vonalak és kiváló minőségű rozsdamentes acél feldolgozás jellemez. Tökéletesen alkalmas nagy vendéglátóipari egységekben vagy rendezvényeken való használatra, mivel 36 személyre lett tervezve, így átfogó felszereltséget kínál. Az egyes evőeszközök vonzó csomagolásban érkeznek, amely egyszerre biztosít védelmet és egyszerű tárolást.Sokoldalú felhasználási lehetőségek minden alkalomra
A készlet ideális a mindennapi használatra éttermekben, szállodákban vagy catering szolgáltatásoknál, ahol megbízható és tartós evőeszköz megoldásra van szükség. Masszív kivitelezése révén a készlet kiválóan bírja a gyakori mosogatást és az intenzív használatot. Professzionális felszereltséget nyújt, amely egyaránt optimális formális vacsorákhoz és nagyszabású büfé rendezvényekhez, garantálva minden vendég számára egységes és stílusos evőeszköz élményt.Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 225 mm |
|---|---|
| Mélység | 41,20 mm |
| Tiszta magasság | 150 mm |
Részletek
| A termék anyaga | 18/10 rozsdamentes acél |
|---|---|
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Sorozat | AURORA |
| Beállított mennyiség | 144 Stk. |
| mosogatógépben | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 10,20 kg |
| Nettó tömeg | 7,71 kg |
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Biztonsági és hulladékkezelési utasítások
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 154.869,49 €*














