(12 db) Menükanál Alessandra - tükörfényes - 188 mm
Vastagság: 2,5 mm - Nemesacél 18/10
SKU MMK18LB

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Garantált: Rendeljen déli 12 óráig a gyors szállításért!
RRP 13 882 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 13 104 Ft
(12 db) Menükanál Alessandra - tükörfényes - 188 mm
SKU MMK18LB
Vastagság: 2,5 mm - Nemesacél 18/10
RRP 13 882 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 13 104 Ft
Tartozékok (8)
Leírás
Elegáns menükanál sokoldalú használatra
Ez az Alessandra sorozatból származó menükanál magas minőségű anyagból és polírozott felülettel rendelkezik, amely vonzó megjelenést és tartósságot biztosít. 188 mm hosszúságával optimálisan illeszkedik a kézbe, és kényelmes kezelést tesz lehetővé. Az egyszerű, időtlen design harmonikusan illeszkedik különböző evőeszköz-kollekciókba, és alkalmas mindennapi használatra, valamint különleges alkalmakra is.Tökéletes a professzionális vendéglátóipar számára
A menükanál ideális éttermekben, szállodákban és catering szolgáltatásokban történő használatra, ahol egyaránt fontos a funkcionalitás és a design. Kiválóan alkalmas menük, levesek vagy desszertek tálalására és élvezetére. A masszív kivitelezésnek köszönhetően a kanál intenzív használatra is alkalmas a nagykonyhában, és könnyen tisztítható mosogatógépben. Így a legmagasabb minőségi és higiéniai követelményeknek is megfelel.Műszaki adatok
Méretek
| Termék hossza | 188 mm |
|---|
Részletek
| A termék anyaga | 18/10 rozsdamentes acél |
|---|---|
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Sorozat | ALESSANDRA |
| Beállított mennyiség | 12 Stk. |
| mosogatógépben | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,66 kg |
| Nettó tömeg | 0,72 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 13.881,61 €*





