(12 db) Menükanál Aleria - tükörfényes - 12 darabos - 207 mm
Vastagság: 3 mm - Nemesacél 18/10
SKU MLK-B

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
Garantált: Rendeljen déli 12 óráig a gyors szállításért!
RRP 16 730 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 14 545 Ft
(12 db) Menükanál Aleria - tükörfényes - 12 darabos - 207 mm
SKU MLK-B
Vastagság: 3 mm - Nemesacél 18/10
RRP 16 730 Ft
beleértve a Legalacsonyabb ár garancia
Ingyenes kiszállítás**
Mennyiség:
Nyomtassa ki* nettó ár | bruttó ár áfával: 14 545 Ft
Tartozékok (8)
Leírás
Magas minőségű menőkanál sokoldalú használatra
Az ALERIA széria menőkanala kitűnik tartós kidolgozásával és elegáns megjelenésével. 207 mm-es hosszúságával optimális méretet kínál a mindennapi használathoz. Egyszerű, időtálló dizájnja harmonikusan illeszkedik bármilyen asztaldekorációhoz, és professzionális megjelenést biztosít. A kiváló minőségű felület könnyen ápolható, valamint karc- és elszíneződésálló.Tökéletes választás vendéglátás és catering számára
Ez a menőkanál ideális éttermekben, menzákon és catering vállalkozásoknál való használatra, ahol egyszerre fontos a funkcionalitás és a vonzó megjelenés. Kiválóan alkalmas levesek, főzelékek és egyéb menüfogások tálalására és élvezetére. Robusztus kialakításának köszönhetően a profi vendéglátás intenzív használatára is kiválóan megfelel.Műszaki adatok
Méretek
| Termék hossza | 207 mm |
|---|
Részletek
| A termék anyaga | 18/10 rozsdamentes acél |
|---|---|
| Szín | Rozsdamentes acél |
| Sorozat | ALERIA |
| Beállított mennyiség | 12 Stk. |
| mosogatógépben | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási Mód | Csomag |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,83 kg |
| Nettó tömeg | 0,50 kg |
Az Ön megbízható partnere
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
Az Ön előnyei
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.
Hiányoznak a termékinformációk?Kérjük, írjon nekünk közvetlenül itt >
RRP 16.729,85 €*







