(12 db) Long drink pohár - CHICAGO - 288 ml

* A kép kis mértékben eltérhet az eredetitől.
(12 db) Long drink pohár - CHICAGO - 288 ml
Leírás
Elegáns longdrink poharak sokoldalú felhasználásra
A CHICAGO sorozat longdrink poharai kiváló minőségű üvegből készülnek, amely tiszta és vonzó megjelenést biztosít. A 12 darabos készlet ideális professzionális használatra vagy nagyobb rendezvényekhez. A poharak mosogatógépben moshatók, ami különösen egyszerűvé és időtakarékossá teszi a tisztítást. Átlátszó kialakításuk révén tökéletesen illeszkednek különféle asztali dekorációkhoz, és stílusos bemutatást nyújtanak az italoknak.
Tökéletesen alkalmasak különféle italokhoz és felhasználási területekhez
Ezek a poharak optimálisak longdrinkek, koktélok és jegeskávék elkészítéséhez és felszolgálásához. Elegendő helyet biztosítanak az italok jégkockákkal és díszítésekkel való vonzó tálalásához. Robusztusságuk és a CHICAGO sorozat további termékeivel való kombinálhatóságuk révén kiválóan alkalmasak bárokban, éttermekben, valamint rendezvényeken és catering szolgáltatásoknál történő használatra. Így a funkcionalitást vonzó dizájnnal ötvözik.
Műszaki adatok
Méretek
| Szélesség | 65 mm |
|---|---|
| Mélység | 65 mm |
| Magasság | 145 mm |
Részletek
| Mennyiség | 12s készlet |
|---|---|
| Sorozat | Chicago |
| Mosogatógépben mosható | Igen |
Kézbesítés
| Szállítási mód | Csomag |
|---|---|
| Súly | 2,76 kg |
- Price/performance: Grade "very good"
- Customer satisfaction: Grade "very good"
- Több mint 35 000 termék raktáron és szállításra kész.
- Ingyenes szállítás egész Európában minden rendelésre
- Láttad máshol olcsóbban? Igényeld a Árgarancia Ígéret-ünket!
- Megbízható minőség, amelyet több mint 20 éves piacvezető tapasztalat támogat.





